...Chovej se k ostatním tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě...

Garfield a kamarádi

8. února 2006 v 19:08 | Kačenka
Garfield
První výskyt: 19.červen , 1978
Je to cynický, líný, lasagne milující, pondělí nenávidící, psy nakopávající, pošťáka mlátící tlustý kocour. Garfieldova vášeň pro jídlo a spaní je vyrovnaná jen jeho nechutí k držení diet a cvičení.
Odie
První výskyt: 8.srpen , 1978

Milý, ale hloupý jako cihla, Odie je Garfieldův věrný přítel... a často cíl jeho vtipů. Odie nikdy nemyslí, někdy štěká, a vždy slintá.
Arlena
První výskyt: 17.prosinec , 1980
Arlena je kočičí slečna,která má mezeru mezi zuby a nejraději sdílí večeři (a urážky) s Garfieldem. Mají mezi sebou milostně-nenávistný vztah; Garfield miluje sám sebe a to Arlena nesnáší.
Jon
První výskyt:19.červen , 1978
Jon Arbuckle je blekotavý, hněvivý vlastník Garfielda a Odieho. Slušný ale tupý, Jon poskytuje lásku, jídlo, a domov, zatímco jeho hraví mazlíčci se mu vysmívají.
Pooky
První výskyt: 23.říjen , 1978
Nalezen v zásuvce prádelníku a adoptovaný Garfieldem, Pooky je mimořádný medvídek: milý, mazlivý, a vždy při ruce, když ho Garfield potřebuje. Garfield sdílí svoje nejhlubší myšlenky (a nejhlubší spánek) se svým plyšovým přítelem.
Doktůrek
První výskyt: 17. květen , 1983

Jonův jediný sourozenec, Doktůrek žije na Arbucklovic farmě se svými rodiči. Podobně jako jeho městský bratr, i Doktůrek vede celkem nudný život. Ale on krmí pouze prasata. Jon musí krmit Garfielda.
Pošťák
První výskyt: 28. leden , 1984
Přestože se různí pošťáci objevovali v Garfieldových komixech už dříve, tento zvláštní charakter má Arbucklův pošťák od roku 1984. Má důrazné dokončení charakteru - nesnáší déšť, sníh, noční tmu a mlácení od jednoho tlustého zuřivého kocoura.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 juliett juliett | Web | 9. října 2007 v 8:38 | Reagovat

Perfektni a sedici popis :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama