...Chovej se k ostatním tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě...

Jennifer Garner

8. března 2006 v 15:39 | Kačenka |  Herečky
Vyrůstala v Charlestonu v Západní Virginii. Jako dítě se věnovala baletu. V roce 1994 absolvovala Denisonovu univerzitu v Ohiu, kde původně studovala chemii, ale pak přešla na herectví. Místo plánovaného postgraduálu na Yaleově univerzitě zůstala v New Yorku, kde dostala příležitost jako záskok v broadwayské inscenaci Turgeněvovy hry Měsíc na vsi.
Přestěhovala se do Los Angeles a uplatnila se v TV; nejdřív jako host v seriálech Law & Order (Zákon a pořádek - KTV), Spin City (Všichni starostovi muži - ČTV), Fantasy Island (Ostrov fantazie), The Pretender (Chameleon - ČTV) a zejm. Felicity, později také hlavními rolemi v seriálech Significant Others (1998, Kamarádi) a Time of Your Life (1999-2000, Skvělé časy).
Prosadila se postavou agentky Sydney Bristowové v dobrodružném akčním seriálu Alias (2001- ), za niž dostala Zlatý glóbus a nominaci na Cenu Emmy. Ve filmu zatím hraje převážně vedlejší úlohy, plachou ošetřovatelku Sandru ve válečném dramatu Pearl Harbor (r. M. Bay) či prostitutku Cheryl Ann v kriminální komedii Chyť mě, když to dokážeš (r. S. Spielberg). Od 2000 je jejím manželem herec Scott Foley.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 b ghvftctrfc b ghvftctrfc | 5. ledna 2007 v 21:00 | Reagovat

Nejde to ztahout!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Krávo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2 Elen Elen | 20. srpna 2008 v 13:11 | Reagovat

Pěkný fotky a maš to tu super

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama