...Chovej se k ostatním tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě...

Vánoční dárky!

1. prosince 2006 v 23:14 | Ka(t)chenka |  Ankety
Taky si každý rok lámete hlavu nad tím, co koupit za dárky k vánocům?
Mám tu pro vás pár nápadů, které by vám mohly pomoci. A za to bych od vás chtěla, aby jste mi do komentářů napsali vaše nápady na vánoční dárky.
1)Voňavka, parfém,kolínská. To je asi ten nejvhodnější dárek pro ženy i muže. Cena není tak hrozná. Asi něco okolo 100 až 500Kč. A můžete si být jisti,
že ho dotyčný/ná neodloží do šuplíku a dalších pár let si na něj nevzpomene. Každý má přeci rád, když jde po ulici a nepáchne po pracím prášku nebo potem. Pozor!!!Ovšem má to i své mínus. Musíte pečlivě vybrat vůni. Aby poté dotyčný/ná nevoněl jako ,,lehká holka" nebo chodící parfumerie.

2)CD, DVD, VHS.Dárek tohoto typu není zrovna nejlevnější, cena se někdy může vyšplhat až na pěkných 900Kč, ale můžu vás ujistit, že je naprosto ideální pod stromeček. Dobře se balí, je vždy z čeho
vybírat a nemusíte se bát, že by se dotyčné/mu nelíbil. U CD je ještě jedna výhoda. Můžete si ho vyrobit doma sami. Stačí si koupit prázné CD za cca8Kč a na počítači na něj natáhnout nejoblíbenější pisničky dotyčné/ho. Pozor!!!Ale než se vrhnete do obchodu, zjistěte si nenápadně, co se člověku, kterému to chcete koupit, líbí. Aby jste nevybrali například Jamese Blunta a on/ona poslouchá hip-hop či metal. To by vám asi nepoděkoval. U filmů si nechte třeba poradit od prodavače.

3)Kniha. A je tu další vynikající dárek. Knihy čte každý(až na vyjímky). Dobrá knížky je něco, za co vám nikdo nikdy nevynadá(opět až na vyjímky). Stačí si zjistit, jaký styl dotyčná/ý čte -detektivky, romány, cestopisy, sci-fi, pohádky- zajít do knihkupectví a za pár korun nějakou vybrat. Knížky stojí okolo 100-300Kč.

4)Puzzle.Puzzle jsou dobrý dárek spíše pro kluky. Ti jsou proslulí svým zájmem o stavebnice, vláčky i lego. Puzzle se prodávají v hračkářstvích v ohromném množství a v různých variantách.
Dětské=>10-300dílků; cca100Kč
Pro dospělé=>500-1000dílků; cca 500Kč
Pro nadšence=>2000-5000dílků; až 2000Kč
Pozor!!!Není dobré kupovat holkám puzzle s auty nebo nahými ženami. A stejně tak pro kluky s motivem koťátka, kytičky nebo medvídci =0)
Tip!Vemte nějakou fotografii dotyčné/ho a ve fotoshopu z ní nechte udělat puzzle. Je to skvělý a originální dárek. Tato úprava stojí cca200Kč.

5)Oblečení. Tohle je asi ten nejsložitější dárek na vybírání. Nikdy nemůžete přesně odhadnout, jaký
obvod pasu dotyčný má, jak velký má zadek, jak tlusté ruce nebo jak velké má nohy. Nejlepší je, kupovat trička, kalhoty, boty nebo i ponožky a brýle s možností výměny za větší/menší velikost. Také je velice složité odhadnout, co by se mu/jí líbilo. Pro kluky a děti to není tak složité. Na klucích poznáte na první pohled, jaký styl nosí. Mohou to být elegáni, hip-hopeři nebo zženštilé typy. Na ně se to prostě vybírá dobře. Také s dětmi to není tak těžké. Tam se rozlišují pouze klučičí a holčičí barvy. A navíc, děti si sami oblečení nevybírají a tak se nemusíte bát, že by se jim to
nelíbilo. Ale největší problém nastává u holek. Ty si dokáží vybírat jedno tričko třeba i hodinu a stejně si žádné nekoupí. A navíc oblečení na holky se prodává v maxi velkém množství a v různých variantách. Úplně nejlepší by bylo, dát kamarádce poukázku (třeba i vlastnoručně vyrobenou) na nějaký kus oblečení a jít to s ní vybrat. Vybere si to, co se jí bude líbit a určitě si dá i sama pozor, aby ti úplně nevypráznila peněženku =0)

6)Vlastní výroba A na konec je tu nejoriginálnější dárek, který můžete dát. Něco z vlastní výroby. Například náramek přátelství, upletená šála, nakreslený obraz(jen v případě, že kreslit umíte) nebo fotografie tebe a jeho/jí. V tomto případě se fantazii meze nekladou.
Můžeš udělat cokoliv tě napadne. Klidně můžeš napsat sešit básniček, něco vyzeřat apod. je to jen na tobě a tvé kreativitě.
Tak, já vám své nápady napsala a doufám, že jsem vám alespoň trochu pomohla. Teď jste na řadě vy. Napiště mi do komentářů své nápady. =0)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 maja maja | Web | 2. prosince 2006 v 21:06 | Reagovat

Soutěž o nej. blog začala!!!!!!

2 Kunkalka Kunkalka | E-mail | Web | 6. prosince 2006 v 17:49 | Reagovat

No já většinou kupuji keramiku a nebo plyšákya jestli ten člověk není zrovna na tyto věci tak hrníček.

Mamce: keramika, ozdobná svíčka.

Táta;(má zvláštní styl, líbí se mu japonsko a cvičí karate často navštěvuje čajovnu, pije víno a čaj, někdy i pivo.):Tak tátovi kupuji čajový hrnek a nebo nějaké dřevěné postavy ve stylu Nepál, Tibet, Japonsko..

Bratr:Tak tomu dárky nekupuji, protože mě jednou zklamal koupila jsem mu hrníček a on se mi vysmál, ale jinak se klukům hodí přívěšky a nebo tak 100Kč v obálce..

Holka:Nejlépe plyšáky, náramky, keramiku, něco z papírnictví prostě toho je mnoho...

A to co jsem tu uvedla se vyšplhá nejvíce tak do 150,- a to je dost levné...

3 ajéje ajéje | 12. prosince 2006 v 17:13 | Reagovat

ja kupuju svíčky mejdla atd doufam ze sem vam pomohl/a.

4 aneta aneta | Web | 25. prosince 2006 v 17:29 | Reagovat

nazdar zučastni se soutěže o nej blog na mem blogu hledej v rubrice:bleskovky+soutěže a tam najdeš soutěž no a tam si přečteš pravidla  atd. doufam že se zučastniš pls...

5 Sharul Sharul | Web | 14. října 2007 v 22:26 | Reagovat

kupuju to, co si ostatní přejí, abych si byla jista, že jim to k něčemu bude

6 kiki kiki | 17. července 2008 v 9:53 | Reagovat

tak nějak podle peněz

7 Tom Tom | 17. října 2011 v 21:42 | Reagovat

Vánoční dárky pro všechny na http://www.vanocnisen.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama